Sprzęt Vintage Audio

Facebookpinteresttumblrmail

Vintage Fidelity istnieje po to, by dzielić się fascynacją historycznym sprzętem audio o wyjątkowych parametrach wizualnych i technicznych. Aby ocalić od zapomnienia niezwykłe pomysły inżynierów i projektantów z całego świata, których pasja pozwoliła na stworzenie urządzeń pięknych i ciekawych. By nie odeszły w niepamięć, gdyż są materialnym świadectwem kultury obcowania z dźwiękiem i niejednokrotnie przewyższają urządzenia obecnie dostępne: urodą, jakością dźwięku oraz cudownie konkurencyjną ceną.

Na dodatek urządzenia vintage audio są unikalne. Nie stoją stadami w każdym sklepie, do znudzenia takie same, bez względu na zakątek świata. Nie tracą prawie 30% wartości w momencie zakupu. Nie musisz ich zmieniać  na nowsze co sezon, wraz ze zmianami mody.

Bo one są już klasykami. I zawsze nimi będą. I to jest piękne.

W tym dziale prezentujemy niektóre z naszych zasobów Vintage Audio. Te aktualnie posiadane oraz te szczególnie lubiane i polecane. Jeśli pragniecie Państwo skorzystać z naszych porad, bądź zastanowić się nad zakupem sprzętu Vintage Audio dla siebie, zapraszamy do kontaktu.

Facebook

Dodaj komentarz