Living Audio – Crysler

Bez wątpienia jest to seria najbardziej udanych audiofilskich kolumn powstałych w ubiegłym wieku w Japonii. Obecnie wielka rzadkość na rynku wtórnym. Zdarzają się jednak zestawy w doskonałym stanie technicznym, dostępne za niewygórowaną cenę w stosunku do oferowanej jakości dźwięku, która jest nadal wspaniała ze względu na stosowanie przez Living Audio komponentów z najwyższej półki, nie podlegających degradacji, jeśli sprzęt przechowywany jest we właściwych warunkach i używany zgodnie z przeznaczeniem.

.

.

Na tej stronie znajdziecie Państwo wszystko co wiąże się z firmą Living Audio oraz jej głośnikami powstałymi na przełomie lat 60-tych i 70-tych ubiegłego wieku. Vintage Fidelity jest gorącym orędownikiem kolumn tej marki.

.

.

Autorem projektu całej serii był japoński geniusz audio Kei Ikeda. Dzięki długoletnim badaniom i próbom, udało mu się uzyskać niezwykłą wierność dźwięku połączoną z zadziwiającą wydajnością prądową. Do tego dochodzi niezwykła uroda produktów Living Audio oraz najwyższa jakość ich wykonania. No i nieszczęście gotowe. Można się w nich zakochać na całe życie.

.

.

Niestety coraz trudniej jest zdobyć dobrze zachowane kolumny z serii Living Audio. Dlatego też z radością możemy Państwu w tym pomóc, abyście nie byli zawiedzeni zakupem egzemplarzy wadliwych bądź nieprofesjonalnie odrestaurowanych.

.

.

Wkrótce pojawią się tu podstrony z opisami poszczególnych modeli kolumn Living Audio. Tymczasem dzielimy się japońskimi reklamami jakie pojawiały się w prasie branżowej w szczytowej fazie rozkwitu firmy Living Audio.

.

.

.

.

.

.

.

.

.