Interkonekt wejściowy RCA>DIN5

Facebookpinteresttumblrmail

CENA : 99,95 (darmowa wysyłka na terenie Polski)

Interkonekt służący do połączenia źródła dźwięku z wyjściem typu RCA (cinch) ze wzmacniaczem vintage dysponującym wejściem starego typu DIN5. Interkonekt wykonywany na zamówienie, z wtykami niklowanymi lub złoconymi, rozciągający się do długości prawie 2 metrów.  W stanie spoczynkowym (nie rozciągnięty) ma długość niespełna 40 cm, co czyni go niezmiernie praktycznym. Nie zdziwcie się Państwo jeśli wkrótce inni producenci zaczną proponować podobne, rozciągliwe interkonekty. Celowo nie zastrzegam patentu, bo uważam, że to dobry pomysł i należy go udostępnić wszystkim.

Interkonekt jest wykonywany ręcznie i dokładnie sprawdzany przed wysyłką do klienta. Ma solidnie wykonane ekranowanie, co czyni go odpornym na wszelkiego rodzaju zakłócenia.

Możliwe jest wykonanie identycznego typu interkonektu z innym wtykiem wejściowym, na przykład: jack stereo, minijack stereo, gniazdo jack stereo, gniazdo minijack stereo, bądź gniazdo RCA (cinch). Wkrótce będą one dostępne w ofercie produktowej jako odrębne produkty. Niniejsza oferta jest ofertą na Interkonekt wejściowy RCA>DIN5

 

 

 

Facebook

Dodaj komentarz