Bluetooth dla wzmacniaczy vintage

W przypadku wzmacniaczy vintage pojawia się pozorny problem niemożności ich bezprzewodowego połączenia ze współczesnymi urządzeniami typu : laptop, smartfon, tablet, czy inne źródło sygnału audio korzystające z transmisji bluetooth.

 

 

Jesteśmy w stanie podjąć się przeróbki niemal każdego wzmacniacza lub amplitunera w taki sposób, żeby problem ten raz na zawsze odszedł w niepamięć. Ważne jest jedynie, aby urządzenie miało jedno niewykorzystywane wejście, które jesteście Państwo w stanie przeznaczyć na ten cel. Może być to wejście typu aux, line, video, cd, tape, czy podobne. Doświadczenie mówi, że każdy wzmacniacz ma takie wejście z którego nigdy nie korzystamy, lub korzystamy niezmiernie sporadycznie.

Przeróbka nie jest zauważalna z zewnątrz i nie zmienia właściwości akustycznych urządzenia. Układ jest instalowany w obudowie, a wejście z którego korzysta zostaje zaślepione plastikowymi wkładkami, by nie można było tam przypadkowo podłączyć innego źródła sygnału.

Przeróbka jest niedroga (w zależności od rodzaju wzmacniacza cena może podlegać zmianom) i zapewnia pełną kompatybilność z nowoczesnymi źródłami sygnału Bluetooth. Daje to znaczną wygodę w porównaniu do korzystania z urządzeń zewnętrznych, które wymagają dodatkowych kabli i własnego zasilania.

 

W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Vintage Fidelitybiuro@tutaj.com.pl ; tel. +48 601304921

 

Dodaj komentarz