Cambridge Audio Azur 340A

Facebookpinteresttumblrmail

340A jest wspaniałym wzmacniaczem za niewielkie pieniądze. I nie ma w tym nic niezwykłego. Cambridge Audio ma dobrą reputację w zapewnianiu audiofilskiej jakości dźwięku za najniższą możliwą cenę.

340A oferuje: gniazdo słuchawkowe, doskonałą jakość wykonania, smukły design, podobnie jak Rotel RA-02, który ma podobne specyfikacje, a kosztuje dużo więcej. Reasumując, 340A wygląda i brzmi jak sprzęt o wiele droższy. Jednostka została wykończona w kolorze czarnym, z ciemnymi niebieskimi diodami LED. Możliwość odłączenia kontroli tonów jest miłym dodatkiem. Z tyłu znajdują się wyjścia na dwa zestawy głośników oraz pięć wejść liniowych i odsłuch taśmy. Wejścia są oznakowane zarówno do góry nogami jak i normalnie, co doceni każdy,kto wie o co chodzi. Odłączany przewód zasilający to kolejny atut.

A jak gra? Zrównoważenie dźwięku, jego brzmienie i definicja są bardzo, bardzo dobre. Pewna sztywność pojawia się tylko na początku i znika, gdy wzmacniacz się rozgrzeje.

340A jest lekki na nogach i zwinny jak cholera. Werble nieco odległe, lecz talerze, zwłaszcza gdy delikatnie szczotkowane, są gładkie, nie zapiaszczone. Typowo brytyjski w wykonaniu, 340A wykazuje też dobrą kontrolę nad tonami średnimi i schodzi dość nisko bez wyraźnych problemów. Innymi słowy – chodzący ideał.

vintage fidelity CA-2083 vintage fidelity CA-2086 vintage fidelity CA-2087 vintage fidelity CA-2089 vintage fidelity CA-2090 vintage fidelity CA-2091

 

Dane techniczne:

Moc: 40 W na kanał przy 8? (stereo)
Pasmo przenoszenia: 5Hz to 50kHz
Zniekształcenia harmoniczne: 0.09%
Czułość wejścia: 350mV (line)
Sygnał/szum: 92dB (line)
Impedancja wyjść głośnikowych: 4? to 8?
Wymiary (S/G/W): 430 x 310 x 70mm
Waga: 6.2kg

Kraj: Anglia

Cena (wraz z wysyłką na terenie Polski) : 450 PLN*

paypal

Aby dokonać zakupu CA 340A za pomocą systemy PayPal, skorzystaj z formularza poniżej. W polu “przedmiot” wpisz CA 340A. W polu “wiadomość” wpisz swój adres do wysyłki. Cena zawiera koszt przesyłki na terenie Polski. Uwaga: nie wysyłamy za granicę! Zapraszamy.

[CP_CONTACT_FORM_PAYPAL id=”3″]

Facebook

Dodaj komentarz